Ugniagesių varžybos Torunėje

Birželio 21-23 dienomis Torunėje (Lenkijos Respublika) vyko vienos iš didžiausių ugniagesių varžybos, į kurias susirinko per 200 dalyvių iš 15 šalių, tarp kurių Lietuvai atstovavo 15 sportininkų iš Šiaulių, Raseinių, Alytaus ir Panėvėžio miestų. 21-22 dienosmis dalyviai rungėsi FCC (firefighter combat challenge-stipriausio ugniagesio rungtis) rungtyje kur prizininkais tapo:

• Modestas Mikolaitis(Raseiniai) ir Andrius Vitkevičius (Alytus)-3vieta duetų kategorijoje iki 40 metų;
  • Lietuvos rinktinė komandinėje estafetėje užėmė 2 vietą (Andrius Ašmontas Šiauliai, Saulius Norušaitis Šiaulių raj. Joniškis, avanoris, Gintautas Samauskis Šiaulių raj. Akmenė, Modestas Mykolaitis Raseiniai, Andrius Vitkevičius Alytus.) ;

23 dieną vyko TFA (toughest firefighter alive-ištvermingiausias ugniagesys iš visų) rungtis, kurioje pirmą kartą Lietuvai medalius pelnė Šiaulių atstovai: